نگهدارنده ایرپاد 1 و 2 داخل گوش

نگهدارنده ایرپاد 1 و 2 یکی از مهمترین لوازم جانبی است که شما باید در ست لوازم جانبی خودتان داشته باشید. در این بخش از کافه جانبی ما می خواهیم نگاهی به نگهدارنده ایرپاد 1 و 2 بکنیم و ببینیم که نگهدارنده ایرپاد 1 و 2 داخل گوش چطور به ما کمک می کند که بتوانید کیفیت ارتباطی بهتری را تجربه کنیم. همچنین در این قسمت ما به بررسی تو گوشی های ایرپاد 1 و 2 می پردازیم و مشخصات آن ها را بررسی می کنیم. در نهایت نیز می بینیم که چطور کافه جانبی به ما کمک می کند که بتوانیم نگهدارنده ایرپاد 1 و 2 داخل گوشی را خریداری کنیم که نیازهای ارتباطی ما را بر طرف کند.

خرید نگهدارنده ایرپاد 1 و 2 د اخل گوش

گوشی های ایرپاد نسل 1 و 2 از جمله پیشرفت های پر طرفدار تکنولوژیکی بودند که توسط شرکت اپل به بازار عرضه شدند. حذف کابل های ارتباطی سبب شدند که بسیاری از کاربران بتوانند بدون مشکل و درگیری با یک کابل دست و پاگیر مکالمه خودشان را انجام دهند. فناوری به کار رفته در این رابطه جدید که بر اساس بلوتوث کار می کرد سبب شد که کیفیت ارتباطات به شکل انقلابی توسعه پیدا کند و میلیون ها نفر از سر تا سر دنیا مشتری پر و پا قرض گوشی های ایرپاد 1 و 2 شوند.

در این میان اما مشکلاتی نیز وجود داشت که برخی از آن ها به شرح زیر هستند:

 • گوشی ها ایرپاد شارژ کمی دارند و به همین خاطر باید یک سیستم شارژ دائمی در کنار دست کاربر وجود داشته باشد. باطری هایی که در کنار گوشی های ایرپاد به کار گرفته شدند اغلب می توانند تا چند ساعت از گفتگو پشتیبانی کنند که این یک دردسر اساسی است.
 • گوشی های ایرپاد نسل 1 و 2 و حتی 3 برای آنکه بتوانند به خوبی در جای خود قرار بگیرند باید در گوش به طریقی محکم شوند. ساده‌ترین ایده تکیه بر اصطکاکی پوست و قشای خارجی این گوشی هاست. اما این روش کارآیی کاملی ندارد و به همین خاطر باید روش های بهتری را برای نگهداشتن این گوشی ها در زمان ورزش، پیاده‌روی و حتی در زمانی که با گوشی کار نمی کرد پیدا نمود. در ادامه ما برخی از راهکارهای مفید و کارآمد را به شما معرفی می کنیم.
 • به مانند گوشی های کابل دار استفاده از گوشی های بی سیم هنوز هم می توانست سبب ایجاد آلودگی حفره گوش شوند. پس باید راهی هم برای کاهش این آلودگی ها پیدا کرد. در ادامه این مقاله ما چند وسیله کاربردی و مفید را به شما معرفی می کنیم که می توانید با کمک آن حفره گوشی خودتان را در برابر آلودگی ها حفظ کنید.
 • جلوگیری از مفقود شدن، دزدیده شدن و جاگذاشتن گوشی های ایرپاد 1 و 2 هم خود یک معضل اساسی برای بسیاری از کاربران است. هیچ چیز بدتر از این نیست که در زمان شروع مکالمه متوجه عدم وجود گوشی های ایرپاد خودتان شوید. برای رفع این مشکل در کافه جانبی چند لوازم جانبی مناسب را به شما معرفی خواهیم کرد.

در کافه جانبی برای حل این مشکلات راهکارهایی را در نظر گرفته ایم که به شما کمک می کند بتوانید اقدام به خرید نگهدارنده ایرپاد 1 و 2 داخل گوش مطابق با نیازهای خودتان کنید.

نگهدارنده ایرپاد 1 و 2

نگهدارنده ایرپاد 1 و 2 و حتی نسخه سوم این گوشی ها به ما کمک می کنند که بتوانیم به شکل بهتری از گوشی های خودمان استفاده کنیم. برای این منظور ما در کافه جانبی چند لوازم جانبی ویژه را به شما معرفی می کنیم که می توانند کیفیت ارتباطی و تماس شما را افزایش دهند.

برخی از این موارد به شرح زیر هستند:

 • محافظ درب کاور ایرپاد 1 و 2؛
 • بند نگهدارنده ایرپاد 1 و 2؛
 • تو گوشی های ایرپاد 1 و 2؛
 • هوک های ایرپاد 1 و 2 ؛
 • محافظ دور گوش ایرپاد 1 و 2؛

در ادامه این مقاله به صورت دقیقی هر کدام از این موارد را به دقت مورد شناسایی قرار می دهیم و می بینیم که هر کدام از این موارد چطور به ما در ایجاد یک ارتباط عالی و پایدار کمک می کنند.

محافظ درب کاور ایرپاد 1 و 2

یکی از مشکلات اساسی که هر کاربر گوشی های ایرپاد 1 و 2 با آن درگیر است آن است که بتواند به نحوی و نوعی از ورود آلودگی به حفره گوش خود جلوگیری کند. محافظ درب کاور ایرپاد 1 و 2 دقیقاً به همین منظور طراحی شده اند. این محفافظ ها در میانه درب کاور ایرپاد قرار می گیرند و از ورود گرد و غبار و سایر آلودگی ها به درون جعبه جلوگیری می کنند.

اگر شما در محیط های خارجی، کارگاهی و یا در محیط های پر ازدحام از گوشی های ایرپاد خودتان استفاده می کنید ما به شما پیشنهاد می کنیم که از محافظ درب کاور ایرپاد 1 و 2 برای جلوگیری از نفوذ آلودگی به درون گوشی های ایرپاد خودتان استفاده کنید.

بند ایرپاد 1 و 2

یکی از لوازم نگهدارنده ایرپاد 1 و 2 داخل گوش «بند ایرپاد 1 و 2» است. بنده به نظر کارکرد ساده ای دارد اما نتایجی که این بندها برای شما ایجاد می کنند فوق‌العاده هستند. شما با استفاده از این بندها می توانید کارهای زیر را انجام دهید:

 • از مفقود شدن گوشی های ایرپاد 1 و 2 خودتان در بعد از تماس جلوگیری کنید. زیرا این بندها سبب می شوند که گوشی های ایرپاد شما در دور گردن قرار گرفته و بتوانید در تماس های بعدی به راحتی گوشی های خودتان را در درون گوش قرار دهید.
 • به خاطر آنکه گوشی ها اغلب در دور گردن شما هستند، آن ها در تماس با محیط ها و فضاهای آلوده قرار نمی گیرند و در نتیجه آلودگی کمتری وارد حفره گوش شما می شود.
 • در صورتی که در حال تماس نباشید و یا احیانا در حال تماس باشید و گوشی ها از گوش شما خارج شوند، آن ها مفقود یا گم نمی شوند. همچنین جاگذاشتن احتمالی آن ها در هر جایی نیز به شدت کاهش پیدا می کند.

پس حتما نسبت به خرید بند ایرپاد 1 و 2 اقدام کنید تا از گم شدن، آلوده شدن و جاگذاشتن گوشی ها ایرپاد خودتان جلوگیری کرده و بتوانید آن ها را حفظ کنید.

تو گوشی ایرپاد 1 و 2

همه ما یکبار هم که شده است تو گوشی های ایرپاد خودمان را گم کرده ایم. حتی اگر هم این طور نبوده باشد، مشکل ثبات گوشی در حفره گوشی ما و نیز کیفیت صدا نکته هایی هستند که ما را مجاب می کنند که اقدام به خرید تو گوشی ایرپاد 1 و 2 برای خودمان کنیم. یکی از لوازم نگهدارنده ایرپاد 1 و 2 داخل گوش که در کافه جانبی عرضه کرده ایم تو گوشی ایرپاد 1 و 2 است. این تو گوشی ها به شما این امکان را می دهد که بتوانید کیفیت صدای عالی داشته باشید و به راحتی بر حسب نیازهای خودتان به مکالمه بپردازید.

تو گوشی های ایرپاد 1 و 2 شکل بسیار عالی دارند و می توانند هر سلیقه ای را ارضا کنند. در کافه جانبی ما تو گوشی ایرپاد 1 و 2 را از تولید کنندگان اصلی و بدون واسطه خریداری کرده ایم و به همین خاطر شما می توایند کیفیت صدایی بی نظیر و عالی را در اختیار  داشته باشید.

هوک ایرپاد 1 و 2

برای بسیاری از افراد که حفره گوشی بزرگتر دارند، استفاده کرده از گوشی های ایرپاد یک معزل است. همچنین برخی از اوقات پوشش هوک ایرپاد ها بر اساس استفاده فرسوده شده و نیازمند تغییراتی هستند.

برای این منظور ما در کافه جانبی هوک ایرپاد 1 و 2 را ارائه کرده ایم که به شما کمک می کند بتوانید به راحتی گوشی های خودتان را در گوشتان ثابت کنید. با استفاه از هوک ایرپاد 1 و 2 شما می توانید به راحتی گوشی را در گوش خودتان نگهدارید و از افتادن گوشی های ایرپاد جلوگیری کنید.

محافظ دور گوش ایرپاد 1 و 2

یکی از جذاب ترین کارهای آن است که با استفاده از گوشی های ایرپاد 1 و 2 در زمان حرکت به موسیقی گوش دهیم و یا مکالمه خودمان را انجام دهیم. اما گوشی های ایرپاد 1 و 2 برای قرار گیری در گوش تنها وابسته به اصطکاک بین گوشی و حفره گوش هستند و به همین خاطر به راحتی از حرکت های ناشی از راه رفتن و تحرک بدنی خارج می شوند. برای جلوگیری از این اتفاق شما می توانید از «نگهدارنده دور گوش ایرپاد 1 و 2» استفاده کنید. با استفاده از این نگهدارنده ها گوشی های ایرپاد 1 و 2 به خوبی در گوش شما جای می گیرند و می توانید به راحتی در زمان پیاده‌روی و ورزش از آن ها استفاده کنید.

خرید نگهدارنده ایرپاد 1 و 2 داخل گوش

کافه جانبی یک مرکز حرفه ای برای خرید نگهدارنده ایرپاد 1 و 2 داخل گوش در ایران است. در کافه جانبی ما سعی کرده ایم که بهترین لوازم جانبی را برای شما تهیه کنیم. شما در کافه جانبی می توانید بهترین لوازم جانبی را از تولید کنندگان اصلی در اختیار داشته باشید. همچنین در کافه جانبی شما می توانید اطلاعات کافی را در زمینه هر کدام از این لوازم دریافت کنید.

بهترین مرکز خرید نگهدارنده ایرپاد داخل گوش کجاست؟

کافه جانبی یکی از حرفه ای ترین و پر کالاترین مراکز فروش لوازم جانبی موبایل است. در این فروشگاه شما می توانید بهترین کالاهای جانبی موبایل، تبلت و لپ تاپ را دریافت کنید.

بهترین قیمت لوازم جانبی موبایل عمده را از کجا بگیریم؟

کافه جانبی از جمله مراکزی است که می توانید از آن بهترین قیمت لوازم جانبی عمده موبایل، تبلت و گوشی را دریافت کنید.