آبی آسمانی
ارغوانی
زرشکی
سبز تیره
سرمه ای
سفید
+3
صورتی
قرمز
مشکی

کاور آها استایل کد PT148 مناسب برای کیس اپل ایرپاد 3

186,000 تومان
آبی
بنفش روشن
سبز تیره
سبز روشن
سرمه ای
قرمز
+1
مشکی

کاور آها استایل کد PT147-2 مناسب برای کیس اپل ایرپاد 3

163,000 تومان
چند رنگ
سفید
قرمز
مشکی

کاور کوتتسی مدل CS73004 مناسب برای کیس اپل ایرپاد 3

259,000 تومان
چند رنگ
سفید
قرمز
مشکی

کاور کوتتسی مدل CS73003 مناسب برای کیس اپل ایرپاد 3

229,000 تومان

لوازم جانبی ایرپاد 3 Airpods اپل

لوازم جانبی ایرپاد 3 اپل یکی از شاخه‌های مورد علاقه بسیاری از کسانی است که از گوشی‌های ایرپاد برای تماس‌های خودشان استفاده می‌کنند. گوشی‌های ایرپاد 3 یکی از نسل‌های بسیار پرطرفدار ایرپادها است که با امکانات خاص خود تعداد زیادی از مشتریان را به خود جلب کرده است. در این مقاله ما می‌خواهیم ببینیم که لوازم جانبی ایرپاد 3 آیفون شامل چه کالاهایی می‌شوند، هرکدام چه خصوصیت و کاربردی دارند و هر کدام را به چه شکلی باید استفاده کنیم.

همچنین در ادامه برخی از محصولات لوازم جانبی ایرپاد 3 اصلی که توسط کافه جانبی در ایران عرضه می‌شوند را بررسی می‌کنیم.

در آخر برای کسانی که علاقمند به خرید لوازم جانبی ایرپاد 3 جدید در خارج از تهران هستند هم چند پیشنهاد جذاب داریم.

خرید قاب ایرپاد 3

لوازم جانبی ایرپاد 3 اصل

لوازم جانبی ایرپاد 3 اصل یکی از مهمترین نکاتی است که کاربران ایرپاد 3 و آیفون علاقمند به تامین آن هستند. گوشی‌های ایرپاد 3 به راستی به خاطر ویژگی‌های فوق‌العاده ای که دارند، کار ارتباط را راحت تر کرده اند و شما می‌توانید یک صدای با کیفیت و بدون نویز را داشته باشید و به راحتی با مخاطبین خودتان صحبت کنید.

شرکت اپل در طراحی گوشی‌های ایرپاد 3 ترکیبی از فناوری‌های نوین، بهینه سازی‌های ارگونومیکی و نیز طراحی‌های زیبا را به کار برده است و به همین خاطر بسیاری از مشتریان این شرکت تمایل دارند که از گوشی‌های ایرپاد تری برای پاسخگویی و تماس‌های تلفنی خودشان استفاده کنند.

اما داشتن گوشی‌های ایرپاد 3 همیشه مشکلات خود را دارد. اصلی ترین مشکلی که این گوشی‌ها دارند عدم تطابق کامل آن‌ها با حفره گوش افراد، افتادن در حین فعالیت‌های ورزشی، نیازمندی به شارژ دائم و در نهایت آلودگی‌های محیطی است که نیازمند بررسی‌های قبل از خرید است.

همه این موارد دست در دست هم می‌دهند که بسیار از کاربران به دنبال خرید لوازم جانبی ایرپاد اپل اصل باشند. کافه جانبی از تمامی این نقطه ضعف‌ها مطلع است و سعی کرده است که در تماس با تهیه کنندگان اصلی بهترین محصولات را از سرتاسر جهان تهیه کرده و به مشتریان ارائه کند.

لوازم جانبی ایرپاد اپل استور

همانطور که در  بالا گفته شد برای آنکه بتوانید به بهترین شکل از گوشی‌های ایرپاد استفاده کنید نیازمند چند مورد لوازم جانبی هستید که به شما در کاربرد بهتر این محصول کمک کند.

با خرید لوازم جانبی ایرپاد اصل این امکان را خواهید داشت که بتوانید بهترین کاربرد را از گوشی‌های ایرپاد 3 خودتان دریافت کنید.

مهمترین لوازم جانبی ایرپاد 3 اپل

مهمترین لوازم جانبی ایرپاد 3 اپل به شرح زیر هستند:

بند ایرپاد 3

یکی از مهمترین لوازم جانبی ایرپاد 3 بی سیم «بند ایرپاد 3»است. این بند دو کاربرد مهم دارد:

  • از گم شدن ایرپاد شما جلو می‌کند؛
  • در زمانی که از ایرپاد استفاده نمی کنید به راحتی آن را در کنار گردن شما نگه می‌دارد و در نتیجه هم از آلوده شدن آن جلوگیری می‌کند و هم به راحتی می‌توانید در زمان تماس از گوشی‌های ایرپاد 3 خودتان استفاده کنید.

بند ایرپاد 3 بسیار سبک است و در زمان استفاده مزاحمتی را برای شما ایجاد نمی کند. در عین حال به صورتی طراحی شده است که از در هم تنیده شدن هم جلوگیری شود.

 کاور ایرپاد 3

یکی ازمهمترین لوازم جانبی ایرپاد 3 بی سیم کاور آن است. کاور ایرپاد 3 از گوشی‌ها در برابر گم شدن و آلوده شدن محافظت می‌کند. این کاور‌ها به نوعی نشان دهنده شخصیت شما هم هستند. رنگ، فرم و طراحی این کاور‌ها و همچنین طراحی‌هایی که بر روی این کاورها به کار رفته اند بسیار  متنوع هستند و در کافه جانبی می‌تواند تنوع بی نظیری از این کاورها را بیابید.

کاورهای ایرپاد 3 می‌توانند به صورت ساده و یا کلیپس دار عرضه شوند. این کلیپس‌ها سبب می‌شوند که یک کارابین در آن قرار گرفته و کاور ایرپاد 3 شما به راحتی به لباستان متصل می‌شوند.

کاور‌های ایرپاد 3 در تنوع رنگ و طرح‌های مختلفی ساخته می‌شوند و هر کدام داستان متفاوتی را برای نقل کردن دارند. از طرح‌های مدرن تا طرح‌های سنتی چینی را می‌توانید در این کاورها بیابید.

در کنار این برخی از کاورهای ایرپاد 3 این قابلیت را دارند که با استفاده از یک چراغ ال ای دی، به شما میزان شارژ گوشی را نشان دهند.

اگر شما کسی هستید که مجبور به حمل گوشی‌های ایرپاد 3 در جیب لباس و یا کیف خودتان هستید، حتماً از این کاورها استفاده کنید. این کاورها ضمن جلوگیری از گم شدن گوشی‌های ایرپاد3 و امکان حفظ شارژ آن‌ها، از آلودگی گوشی‌ها نیز جلوگیری می‌کنند و در نتیجه گوش شما دچار عفونت‌های ناخواسته نمی شود.

ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که برای راحتی حمل و نقل و حفاظت از گوشی‌های ایرپاد دار خودتان از کاورهای کارابین دار استفاده کنید تا بتوانید آن‌ها را به سر کلیدی، لباس و یا کیف خودتان پیوند دهید. یک توصیه ساده از مفقود شدن گوشی‌های چند میلیون تومانی شما جلوگیری می‌کند.

تو گوشی ایرپاد 3

تو گوشی‌های ایرپاد 3

اگر اهل خرید لوازم جانبی ایرپاد 3 اصلی باشید، حتما می‌دانید که توگوشی‌ها یکی از کاربردترین لوازم هستند. گوشی‌های ایرپاد 3 بر اساس حفره گوش استاندارد تولید می‌شوند و ممکن است برای گوش شما کوچک و یا بزرگ باشند. همچنین تعریق‌های روزانه نیز ممکن است سبب سرش گوشی از درون حفره گوش شما شوند. توگوشی ایرپاد 3 این قابلیت را به شما می‌دهد که بتوانید به خوبی گوشی‌های ایرپاد 3 را در گوش خود ثابت کنید و در عین حال در صورت نیاز در بازه‌های زمانی مشخص آن‌ها را تعویض کنید.

یکی از مهمترین مسائل بهداشتی برای گوشی‌های ایرپاد 3 استفاده از تو گوشی‌های بهداشتی است زیرا این توگوشی‌ها امکان انتقال میکروب‌ها و آلودگی‌ها را به حفره گوش شما می‌دهند پس به دقت نسبت به انتخاب این موارد اقدام کنید.

پایه نگهدارنده شارژ ایرپاد 3

برای آنکه بتوانید به صورت دائمی از گوشی‌های ایرپاد 3 استفاده کنید باید بتوایند به صورت مداوم آن‌ها را در حالت شارژ نگهدارید. به همین خاطر می‌بایست به صورت دائمی یک پایه نگهدارنده شارژ را در اختیار داشته باشید. حمل یک پایه نگهدارنده کار درستی به نظر نمی رسد. زیرا علاوه بر حجیم بودن ممکن است که به همراه داشتن آن را نیز فراموش کنید.

در این میان شما می‌توانید با خرید پایه‌های شارژ ایرپاد 3 یدک برای منزل، محل کار، محل تحصیل و یا هر نقطه دیگر همیشه امکان شارژ ایرپاد 3 خودتان را فراهم کنید. همچنین اگر به صورت گروهی از ایرپاد 3 برای تماس استفاده می‌کنید استفاده از چند پایه شارژ ایرپاد 3 نیز یک راهکار اجتناب ناپذیر است.

ما در کافه جانبی انواع مختلفی از پایه‌های شارژ ایرپاد 3 را برای شما آمده کرده ایم که می‌توانید از آن‌ها برای مصارف روزانه خودتان استفاده کنید.

پایه‌های نگهدارنده ایرپاد 3

یکی از لوازم جانبی ایرپاد اپل جدید پایه‌های نگهدارنده است. این پایه‌ها را می‌توانید بر روی میز، داشبورد ماشین و یا هر سطح در دسترس دیگری قرار دهید تا در زمانی که از گوشی‌های ایرپاد 3 استفاده نمی کنید آن‌ها را در این پایه‌ها قرار دهید.

این پایه‌ها هم جنبه نمایشگاهی داشته و هم به عنوان یک ابزار مفید و کاربردی برای جلوگیری از گم شدن گوشی‌ها و آلودگی‌های محیطی به کار می‌روند. در عین حال اگر شما کسی هستید که میز شلوغی دارید و باید به تماس‌های تلفنی زیادی پاسخ دهید، پیشنهاد شخصی من به شما تهیه چند پایه نگهدارنده ایرپاد 3 برای راحتی در استفاده از این گوشی‌ها است.

در کافه جانبی ما چندین مدل پایه نگهدارنده ایرپاد 3 را برای شما معرفی کرده ایم که می‌توانید آن‌ها را خریداری کنید.

خرید لوازم جانبی ایرپاد 3 اصلی

یکی از نکاتی که بسیار از کاربران گوشی‌های ایرپاد 3 به دنبال آن هستند خرید لوازم جانبی ایرپاد 3 اصلی است. در کافه جانبی ما سعی کرده ایم که بهترین موارد و مارک‌ها را برای شما تهیه کنیم و شما می‌توانید در صفحه‌های سایت ما بهترین لوازم جانبی ایرپاد 3 جدید را مشاهده کنید. همچنین برای هر کدام از محصولاتی که در اینجا تهیه شده است یک فهرست کامل از مشخصات آماده شده است که به شما در انجام یک خرید عالی کمک می‌کند.

اگر در تهران ساکن هستید کافه جانبی طرح‌های ویژه ای را برای خرید لوازم جانبی ایرپاد 3 در تهران فراهم کرده است و شما می‌توانید بلافاصله بعد از خرید کالای خود را تحویل بگیرید. ساکنین مناطق خارج از تهران نیز این فرصت را دارند که بتوانند محصولات خودشان را در اسرع وقت با پست پیشتاز دریافت کنند.

ما در کافه جانبی سعی کرده ایم که مجموعه ای کامل و متنوعی از لوازم جانبی موبایل و رایانه را برای شما فراهم آوریم. باور مجموعه ما آن بوده است که لوازم جانبی تجربه کاربری بهتر، استفاده مطلوب تر از لوازم اصلی و در نهایت بهره وری بیشتری را برای شما به ارمغان می‌آورد.

همچنین برای خرید عمده لوازم جانبی ایرپاد 3 اپل می توانید با مدیریت مجموعه در تماس باشید. زیرا ما باور داریم که بسیاری از مشتریان دوست دارند که در زمان خرید حتما کالا را لمس کنند و آن را از نزدیک مشاهده کنند. برای خرید عمده لوازم جانبی ایرپاد 3 ایفون می توانید از شماره های قید شده در سایت استفاده کنید تا با مدیریت مجموعه کافه جانبی در تماس باشید.