آبی یخی
ارغوانی
سبز تیره
سبز روشن
سرمه ای
قرمز
+1
مشکی

کاور آها استایل کد PT-P2S مناسب برای کیس اپل ایرپاد Pro

109,000 تومان
آبی روشن
ارغوانی
سبز تیره
سبز روشن
سرمه ای
مشکی

کاور آها استایل کد PT-P2 دو درب مناسب برای کیس اپل ایرپاد Pro

135,000 تومان
آبی آسمانی
ارغوانی
زرشکی
سبز تیره
سرمه ای
سفید
+3
صورتی
قرمز
مشکی

کاور آها استایل کد PT148 مناسب برای کیس اپل ایرپاد 3

186,000 تومان

مشخصات قیمت و خرید لوازم جانبی ایرپاد Airpods اپل

لوازم جانبی ایرپاد اپل از کالاهای جذاب برای افرادی است که از گوشی‌های ایرپاد اپل برای تماس‌های روزانه خودشان استفاده می‌کنند. چه شما یک کاربرد اپل باشید یا اندروید لوازم جانبی ایرپاد یکی از چیزهایی است که باید همیشه در اختیار خودتان داشته باشید. این لوازم جانبی به شما کمک می‌کنند که بتوانید به نحو بهتری از گوشی‌های ایرپاد برای تماس‌های خودتان استفاده کنید. همچنین بهداشت گوش‌های شما نیز حفظ می‌شود و از گم شدن گوشی‌های گران قیمت ایرپاد اپل هم جلوگیری می‌شود.

ما در این مقاله به معرفی لوازم جانبی ایرپاد اپل اصل می‌پردازیم و در اینجا با برخی از مهمترین لوازم جانبی در این زمینه آشنا می‌شویم. همچنین اگر به دنبال خرید یک فروشگاه لوازم جانبی ایرپاد اپل در شهر تهران هستید، ما یکی از معتبرترین فروشگاه‌ها در این زمینه را به شما معرفی می‌کنیم.

برای خرید لوازم جانبی ایرپاد اپل فروشگاه کافه جانبی یک مجموعه بزرگ و متنوع از محصولات را آماده کرده است که می‌توانید از آن‌ها برای گوشی‌های خودتان استفاده کنید. همچنین ابزارها و لوازم دیگری نیز وجود دارد که در بخش‌های دیگر این سایت آن‌ها را به شما معرفی خواهیم کرد.

لوازم جانبی ایرپاد اپل اصل

یکی از نکات بسیار مهم برای تمامی ایرپاد بازها خرید لوازم جانبی ایرپاد اصل است. گوشی‌های ایرپاد اپل توانایی‌های خوبی برای ایجاد یک ارتباط راحت و با کیفیت دارند و به همین خاطر بسیاری از کاربران ترجیح می‌دهند که برای تماس‌های روزانه خودشان از این گوشی‌ها استفاده کنند. به همین منظور ما در این جا به شما محصولاتی را معرفی می‌کنیم که هم به کاربرد بهتر گوشی‌های اپل و هم به استفاده بهینه این ابزار کمک می‌کنند.

شرکت اپل یکی از بزرگترین شرکت‌های تولید کننده گوشی در دنیا است و محصولات این شرکت برای بسیاری از کاربران جذابیت‌های بسیار زیادی دارد. گوشی‌های ایرپاد اپل نیز یکی از محصولاتی است که ترکیبی از ارگونومی، طراحی زیبا و کاربردی بودن را با فناوری ترکیب کرده اس و توانسته است یکی از بهترین ابزارها برای ارتباط با کیفیت را به جهان ارائه کند.

استفاده از گوشی‌های ایرپاد اپل علاوه بر راحتی مشکلات خاص خودش را نیز دارد. ممکن است به خاطر شکل طراحی این گوشی‌ها به راحتی مفقود شوند یا آنکه نیازمند شارژ دائم باشند. حفظ بهداشت گوش‌ها نیز یکی از مواردی است که باید به آن‌ها توجه داشت. در عین حال همیشه لوازم جانبی اپل استور یک نشانه از سلیقه، جایگاه اجتماعی و خوش ذوقی صاحب آن است.

به همین خاطر در کافه جانبی ما سعی کرده‌ایم که از بهترین تولید کنندگان لوازم جانبی بهترین‌ها را برای شما تهیه کنیم و به شما یک سبد متنوع از لوازم جانبی ایرپاد اپل جدید و اصل را ارائه کنید. محصولاتی که می‌تواند هر شخص سخت پسندی را راضی کند و برای همه افراد با تمام توان مالی مناسب باشند.

لوازم جانبی ایرپاد اپل استور

لوامز جانبی ایرپاد اپل اصل می‌تواند بهترین کارآیی و کیفیت را برای شما به ارمغان بیاورد. در عین حال درخواست، سلیقه و شخصیت هر فرد نیز سبب می‌شود که یک فروشنده و یا عرضه کننده لوازم جانبی اپرپاد اپل استور یک سبد متنوع از محصولات را به شما معرفی کند. ما در کافه کانبی سعی کردیم که خرید لوازم جانبی ایرپاد اپل را برای شما ساده کنیم تا بتوانید مبتنی بر سلیقه، شخصیت و نیاز خودتان اقدام به خرید کنید.

با خرید لوازم جانبی ایرپاد اصل این امکان را خواهید داشت که بتوانید بهترین کاربرد را از گوشی‌های ایرپاد اپل خودتان دریافت کنید.

مهمترین لوازم جانبی ایرپاد اپل

مهمترین لوازم جانبی ایرپاد اپل  به شرح زیر هستند:

  • بند ایرپاد اپل؛
  • کاور ایرپاداپل؛
  • تو گوشی هدفن ایرپاد اپل؛
  • هندزفری‌های ایرپاد اپل؛
  • پایه نگهدارنده شارژ ایرپاد اپل؛
  • محافظ‌های ایرپاد اپل؛
  • پایه شارژه ایرپاد اپل؛

بند ایرپاد اپل

اولین بخش لوازم جانبی ایرپاد اپل بی سیم «بند ایرپاد اپل»است. این بند چند کاربرد مهم دارد:

  • از مفقود شدن ایرپاد شما جلوگیری کرده؛
  • زمانی که از گوشی خودتان استفاده نمی کنید به راحتی می‌توانید آن‌ها را به گردن خودتان آویزن کنید؛
  • به خاطر عدم ارتباط گوشی‌ها با سطوح از آلوده شدن آن‌ها جلوگیری کرده و در نتیجه آلودگی از این طریق به گوش شما منتقل نمی شود.

بندهای به کار رفته برای ایرپاد اپل بسیار سبک و راحت هستند. استفاده از این بندها در میان لوازم جانبی شما یکی از مهمترین توصیه‌هاست زیرا کاربرد گوشی‌های ایرپاد اپل شما را چند برابر می‌کند.

 کاور ایرپاد اپل

کاور ایرپاد اپل یکی از مهمترین لوازم جانبی ایرپاد اپل است که می‌توانید آن را خرید کنید. تنوع این کالا بسیار بالاست و می‌توانید در این میان انواع گوناگونی از کاورهای ایرپاد اپل را مشاهده کنید. طراحی، فناوری و زیبایی به کار رفته در این کاورها بسیار زیاد هستند و بسته به شخصیت، سلیقه و قیمت مورد نظر می‌توانید یک کاور ایرپاد اپل مناسب را بیابید.

کاورهای ایرپاد اپل می‌توانند به صورت ساده و یا کلیپس دار عرضه شوند. این کلیپس‌ها سبب می‌شوند که یک کارابین در آن قرار گرفته و کاور ایرپاد اپل شما به راحتی به لباستان متصل می‌شوند.

کاور‌های ایرپاد اپل در تنوع رنگ و طرح‌های مختلفی ساخته می‌شوند و هر کدام داستان متفاوتی را برای نقل کردن دارند. از طرح‌های مدرن تا طرح‌های سنتی چینی را می‌توانید در این کاورها بیابید.

در کنار این برخی از کاورهای ایرپاد اپل این قابلیت را دارند که با استفاده از یک چراغ ال ای دی، به شما میزان شارژ گوشی را نشان دهند.

برای کسانی که به صورت دائمی می‌خواهند از ایرپاد اپل در تماس‌های روزمره استفاده کنند ما استفاده از کاور‌های کارابین دار را پیشنهاد می‌کنیم. این کاورها به شما کمک می‌کنند که بتوانید کاور را به لباس، کیف و یا سرکلیدی خودتان متصل کنید و از گم شدن یا جاگذاشتن گوشی‌ها جلوگیری کنید.

ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که برای راحتی حمل و نقل و حفاظت از گوشی‌های ایرپاد دار خودتان از کاورهای کارابین دار استفاده کنید تا بتوانید آن‌ها را به سر کلیدی، لباس و یا کیف خودتان پیوند دهید. یک توصیه ساده از مفقود شدن گوشی‌های چند میلیون تومانی شما جلوگیری می‌کند.

تو گوشی‌های ایرپاد اپل

یکی از مشکلاتی که گوشی‌های ایرپاد اپل دارند آن است که این گوشی‌ها ممکن است به صورت کامل با حفره گوشی شما متناسب نباشند. توگوشی یکی از لوازم جانبی ایرپاد اپل استور است که برای فیت کردن گوشی‌های ایرپاد به کار می‌رود. همچنین این توگوشی‌ها به خاطر فیت کردن گوشی‌های اپل در گوش شما سبب می‌شوند که کیفیت صدای بهتری را دریافت کنید.

یکی از مهمترین مسائل بهداشتی برای گوشی‌های ایرپاد اپل استفاده از تو گوشی‌های بهداشتی است زیرا این توگوشی‌ها امکان انتقال میکروب‌ها و آلودگی‌ها را به حفره گوش شما می‌دهند پس به دقت نسبت به انتخاب این موارد اقدام کنید.

پایه نگهدارنده شارژ ایرپاد اپل

یکی از مشکلات اساسی در گوشی‌های ایرپاد اپل، شارژ دائمی این گوشی‌هاست. بر خلاف گوشی‌های کابلی شما در اینجا نمی توانید از باتری گوشی برای شارژ استفاده کنید.به همین خاطر باید نسبت به شارژ جداگانه گوشی‌ها اقدام کنید. یکی از مهمترین ابزارها در این میان استفاده از پایه‌های شارژ است.

در این میان شما می‌توانید با خرید پایه‌های شارژ ایرپاد اپل یدک برای منزل، محل کار، محل تحصیل و یا هر نقطه دیگر همیشه امکان شارژ ایرپاد اپل خودتان را فراهم کنید. همچنین اگر به صورت گروهی از ایرپاد اپل برای تماس استفاده می‌کنید استفاده از چند پایه شارژ ایرپاد اپل نیز یک راهکار اجتناب ناپذیر است.

ما در کافه جانبی انواع مختلفی از پایه‌های شارژ ایرپاد اپل را برای شما آمده کرده ایم که می‌توانید از آن‌ها برای مصارف روزانه خودتان استفاده کنید.

پایه‌های نگهدارنده ایرپاد اپل

اگر شما هم مثل من سرتان شلوغ است و به طور مداوم گوشی‌های خودتان را گم می‌کنید، حتما به شما پیشنهاد می‌کنم که پایه‌های نگهدارنده را تهیه کنید. پایه‌های نگهدارنده یک امکان ساده و دم دستی را به شما می‌دهند که بتوانید از گوشی‌های ایرپاد خودتان محافظت بکنید و جای به خصوصی را برای نگهداشتن آن‌ها داشته باشید.

این پایه‌ها هم جنبه نمایشگاهی داشته و هم به عنوان یک ابزار مفید و کاربردی برای جلوگیری از گم شدن گوشی‌ها و آلودگی‌های محیطی به کار می‌روند. در عین حال اگر شما کسی هستید که میز شلوغی دارید و باید به تماس‌های تلفنی زیادی پاسخ دهید، پیشنهاد شخصی من به شما تهیه چند پایه نگهدارنده ایرپاد اپل برای راحتی در استفاده از این گوشی‌ها است.

در کافه جانبی ما چندین مدل پایه نگهدارنده ایرپاد اپل را برای شما معرفی کرده ایم که می‌توانید آن‌ها را خریداری کنید.

خرید لوازم جانبی ایرپاد اپل اصلی

برای آنکه بتوانید لوازم جانبی ایرپاد اپل جدید و اصل را تهیه کنید، چه جایی بهتر از فروشگاه کافه جانبی.

در کافه جانبی ما سعی کردیم که برای هر سلیقه و درخواستی بهترین لوازم جانبی را تهیه کنیم و به شما بهترین لوازم جانبی را هدیه کنیم.

برای آنکه بتوانید بهترین لوازم جانبی ایرپاد اپل با قیمت را در اختیار داشته باشید، کافه جانبی یک سبد متنوع و پرتعداد از لوازم جانبی را برای شما آماده کرده است که در کنار هر کدام نیز شما می‌توانید قیمت، مشخصات و نکات فنی هر محصول را مشاهده کنید. همچنین در کنار این موارد شما می‌توانید به راحتی نسبت به خرید لوازم جانبی ایرپاد اپل اقدام کنید و در اولین فرصت آن را در محل کار و یا منزل دریافت کنید.

برای آنکه بتوانید لوازم جانبی با کیفیتی را دریافت کنید، کافه جانبی سعی کرده است محصولات خود را از بهترین فروشندگان و عرضه کنندگان این کالاها در سرتاسر دنیا تهیه کند.